APARTMÁNY HORNÍ VLTAVICE, ubytování Šumava

NOVÉ APARTMÁNY APARTMÁNY V CHATOVÉ OSADĚ V HORNÍ VLTAVICI  NAD ŘEKOU TEPLÁ VLTAVA

Kontakt

Poptávky a dotazy

Lastminute a akční nabídky

Ubytování

Dva partmány , které se nachází v Horní Vltavici v chatové osadě v klidné části Šumavy nad řekou Teplá Vltava a pod lesem, téměř sousedí (200m) s Lyžařským areálem Nad Kovárnou www.skivltavice.cz (dětský vlek i dětská lyžařská škola). Vhodné pro děti (pískoviště, plastový domek).

Výhodná poloha pro výlety do Německa - např. koupání ve Waldkirchenu (vnitřní bazény a vířivky se slanou vodou), Ski areál v Mitterdorfu, bobová dráha v Grafenau, Třístoličník,...

Chata k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro max. 10 osob.

Ložnice a pokoje: V dolním apartmánu je vybavená kuchyně s obývacím pokojem (rozkládací sedačka), TV, WiFi, koupelna vč. WC a ložnice se 3 lůžky. V horním apartmánu (útulné podkroví obložené dřevem) je kuchyně (ještě není ve fotogalerii), obývací pokoj s rozkládací sedačkou, WiFi, koupelna s WC a ložnice se 4 lůžky. V oknech jsou sítě proti hmyzu.

NOVINKA - od zimní sezony 2016/17 je k dispozici SAUNA!!!

Pokud jste po celodenním lyžování či dlouhé túře promrzlí na kost nebo chcete-li "jen" relaxovat, případně udělat něco užitečného pro svoje zdraví, je Vám k dispozici útulná sauna s prostornou odpočívárnou... Poplatek (v ceniku)

 

Oba apartmány jsou nekuřácké.

Požadujeme používání domácí obuvi. Děkujeme za pochopení.


Dětská postýlka a jídelní židlička k dispozici.

 

Vytápění: infrapanely

Doprava, parkování: u chaty

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava - turistické informace, tipy na výlety, ...